Tüm tüketicilere tavsiye edilen marka belirlendi

Tavuk Dünyası Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen “Altın Marka Ödülü” kapsamında “Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka” olarak belirlendi.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 2.443 kez
Yayın Tarihi: 14.09.2018 Cuma 11:52:55
PAYLAŞ

Yeme-içme sektörüne getirdiği yeniliklerle fark yaratan ve sektörde kendine yepyeni bir kuvar açan Tavuk Dünyası, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından tüm tüketicilere tavsiye edilen restoran markası seçildi. Böylece Tavuk Dünyası ‘Altın Marka Tüketici Ödülü’ ve “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikasına sahip oldu.

Yapılan değerlendirme sonucunda Tavuk Dünyası, 2017 yılı içerisinde “En az şikâyet alan ya da hiç almayan markalar” arasında yer aldı. Bu kapsamda da Tavuk Dünyası, “tüketicilere tavsiye edilecek” nitelikte olduğundan ve marka değerinin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla TTKD jürisi tarafından “Eylül 2018” itibarıyla restoran sektöründe “Tavsiye Edilen Marka” olarak açıklandı.

Böylece Tavuk Dünyası 2018 “Altın Marka Tüketici Ödülü” ve “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ile sertifikasını kullanma hakkına da sahip oldu.

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) kuruluşunun 32. yılının da kutlandığı ‘Tüketiciye Saygılı Marka Ödülleri’ töreninde aralarında gıda, giyim, kozmetik, mobilya gibi farklı sektörlerden kaliteli marka üreten kurumlara ödülleri “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikası ile bu birlikte takdim edildi. Tavuk Dünyası TTKD’nin restoran kategorisinde verdiği ödül, logo ve sertifikayı bu törende teslim aldı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu TTKD’nin verdiği ödüller kapsamında yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, geliştirdiği konsept ile sadece 6 yıl gibi kısa bir sürede herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Dünyanın farklı mutfaklarından aldığımız ilhamla hazırlayıp sunduğumuz lezzetler ve tüm misafirlerimizin kendilerini rahat ve özel hissettikleri keyifli restoran atmosferinde sunduğumuz hizmetlerle, müşteri memnuniyeti seviyemizi %96’ya taşımış bulunuyoruz. ‘Tüketiciye Saygılı Marka Ödülleri’nde kazanmış olduğumuz bu ödül ile bunu bir kez daha göstermiş olmaktan dolayı da çok mutluyuz.”

Tavuk Dünyası daha önce, 2013 yılında da TTKD tarafından ‘Altın Marka Tüketici Ödülü’ ile “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz”logosu ve sertifikasına almaya hak kazanmıştı.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR