Ticarete toptan destek

​​​​​​​Türkiye organize toptan ticaret sektörünün, 69 ildeki 175 mağazasıyla en büyük ve yaygın markası Bizim Toptan, 300 TL ve 5000 TL arasında alışveriş yapan müşterilerine Bizim Puan hediye ediyor. Şirketin yeni kampanyası 30 Eylül’e kadar sürecek.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.305 kez
Yayın Tarihi: 20.09.2018 Perşembe 10:24:15
PAYLAŞ

Türkiye’nin en büyük ve yaygın toptan mağazalar zinciri Bizim Toptan Satış Mağazaları, en iyi fiyatları sunmaya ve müşterisinin yanında olmaya devam ediyor. Bizim Toptan şimdi de yepyeni bir kampanyayla müşterilerinin bütçesine katkı sağlayacak.

Bizim Toptan, 300 TL ile 5000 TL arasında alışveriş yapan müşterilerine yüzde 3 Bizim Puan hediye ediyor. Kampanya, eylül sonuna kadar sürecek. Hediye puanlar, müşterilerin Bizim Kart’larına yüklenecek ve 8-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek.

Her koşulda “ticarete destek”

Bizim Toptan, perakende sektörünün en önemli oyuncularından biri olarak ülke çapındaki 175 mağazasında; çalışanları, ürün kalitesi ve tazeliği, ürün bulunurluğu, farklı ödeme seçenekleri ve geniş ürün portföyüyle hizmet veriyor.

Düzenlediği kampanyayla müşterisinin satın alma gücünü artıran şirket, her koşulda uygulamayı ilke edindiği iyi fiyat ve kaliteli hizmet politikasıyla 2018’in ilk 6 ayında geçen senenin aynı dönemine göre müşteri sayısını da yüzde 27 artırdı.

Etiketler bizim market, ticaret, destek,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR