Su koleksiyonunda sanat ön planda

​​​​​​​Türkiye’nin sevilen markalarından Paşabahçe Mağazaları, kültür ve sanattan beslenerek modern çizgilerle oluşturduğu Omnia Su Koleksiyonu’nda dünyaca ünlü tasarımcılar ve genç yeteneklerin tasarımlarına yer veriyor.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.358 kez
Yayın Tarihi: 13.09.2018 Perşembe 12:04:23
PAYLAŞ

Fransız tasarımcılar Sebastien Cruzel ve Morgane Pluchon’un bir araya gelmesiyle kurulan SCMP Design Office sade ve yalın formlardan oluşan ‘Diversita Vazo’yu Paşabahçe Mağazaları için tasarladı. Paşabahçe Mağazaları’nın, camın yarınını tasarladığı ve üç yıl önce tasarım ile kültür arasındaki ilişkiyi yeni bakış açıları ve tekniklerle geliştirerek hayata geçirdiği Omnia Koleksiyonu ‘su’ teması ile hayat buluyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların yanı sıra genç yeteneklerin de tasarımlarının yer aldığı koleksiyon suyun gücünü ve etkisini ön plana çıkarıyor.

2015 yılında kurulan SCMP Design Office, cam yüzeyin çeşitliliğini deneyimlemek için sade ve yalın formlardan oluşan bir vazo serisi olan ‘Diversita’yı tasarladı. Türk cam işçiliğinin renkli örnekleri arasında yerini alan ‘Diversita Vazo’ şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR