Parmak ısırtan lezzetlere Türk mutfağı dokunuşu

KFC, dürümü sumaklı soğan ve pul bibersiz düşünemeyen lezzet tutkunlarını unutmadı ve çok sevilen orijinal lezzeti Twister Dürüm’den yepyeni Twister Turco Dürüm’ü yarattı.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.738 kez
Yayın Tarihi: 21.09.2018 Cuma 14:42:57
PAYLAŞ

Kısıtlı bir süre için tüm KFC’lerde olacak yeni Twister Turco Dürüm, eşsiz KFC tavuğunu Türk mutfağının efsane lezzetleriyle buluşturarak damakları şenlendirecek.

Dünyanın en büyük tavuk restoranı zinciri KFC, parmak ısırtan lezzetlerini Türk mutfağının eşsiz dokunuşlarıyla zenginleştirmeye devam ediyor. Dürümü sumaklı soğan ve pul bibersiz düşünemeyen lezzet tutkunlarını unutmayan KFC, şimdi de çok sevilen orijinal lezzeti Twister Dürüm’den yepyeni Twister Turco Dürüm’ü yarattı. Kısıtlı süreyle tüm KFC restoranlarında Türk mutfağı tutkunlarıyla buluşacak Yeni Twister Turco Dürüm, uygun fiyatlı menü seçeneğiyle de tavuk severlerin kalbini fethedecek.

Tavuğun ustası KFC’nin yepyeni orijinal lezzeti Twister Turco Dürüm, 1 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında kısıtlı bir süre için tüm KFC restoranlarında yerini alacak. Twister Turco Dürüm Menü, 11,95 TL’lik fiyatıyla da tavuk severlerin yüzünü güldürecek. KFC, sadece bununla yetinmeyerek dürümün yanında yıldız ürünleri but, hot shots, gravy sosun da yer aldığı Twister Turco Kutu menü ile tavuk severlere 24,95 TL’lik fiyatıyla doyurucu bir teklif de yapacak.

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR