Eşsiz deneyim artık her yerde

​​​​​​​Starbucks en çok sevilen Espresso çeşitlerini evinizde ve ofisinizde de deneyimlemeniz, misafirlerinize ikram edebilmeniz ve istediğiniz her an ulaşabilmeniz için ‘Kapsül’ olarak satışa sunuyor. Nespresso makineleri ile uyumlu Starbucks Espresso kapsülleri ile sadece bir dakikanızı ayırarak mükemmel bir kahvenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Kategori: YAŞAM
Okuma: 1.280 kez
Yayın Tarihi: 19.09.2018 Çarşamba 11:54:20
PAYLAŞ

Starbucks’ın en kaliteli Arabica kahve çekirdeklerinden ürettiği sevilen lezzeti Espresso, herkes istediği an ev ve ofis konforunda deneyimleyebilsin diye ‘Kapsül’ olarak satışa sunuyor.Eşsiz kokusuyla ve lezzetiyle misafirlerinizle keyifli anlarınıza eşlik edecek Espresso kapsülleri, Nespresso makineleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

Espresso makinenizle hazırlayabileceğiniz Starbucks Espresso Kapsülleri 4 farklı Arabica kahve çekirdeği çeşidiyle evlerde ve ofislerde yerini alacak. Guatemala Antigua, Kenya, Colombia ve Espresso çekirdek çeşitlerinden oluşan kapsüller, kahvenizi damak tadınıza ve kahve zevkinize göre seçmenizi de mümkün kılıyor. Evlerinde ve ofislerinde kapsül makinesi kullanan kahve severler artık diledikleri zaman Starbucks kahvesinin tadını çıkarabilecekler.

Kullanılmış Kapsüller Geri Dönüşüme Gidecek

Çevreye ve doğaya duyarlı Starbucks, kapsül ürününde de oldukça hassas… Starbucks misafirlerine kapsül satın aldığında kullanılmış kapsülleri biriktirmek üzere bir poşet verilecek. Misafirler kullanılmış kapsülleri bu özel poşete koyarak mağazalara teslim edebilecek ve geri dönüşüme katkıda bulunacak.

Etiketler starbucks, kahve,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR