Zarafeti Sofralara Taşıyan İmza Koleksiyon

Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna, sunum keyfine 12 parçadan oluşan koleksiyonu Neat ile farklı bir yorum getiriyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.141 kez
Yayın Tarihi: 14.10.2021 Perşembe 15:13:24
PAYLAŞ

Küçük bir seramik atölyesi olarak 1983’te faaliyete başlayan Kar Porselen’in çatısı altında yer alan Bonna, sofrasında zarafeti ve kaliteyi bir arada sunmak isteyen şeflerin karşısına özel seçimlerle çıkıyor. Beyazın asaleti ve şıklığı ile sadeliğinin buluştuğu, 12 parçadan oluşan Neat Koleksiyonu, sofra deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 


 
Zengin ürün gamı ve premium ürün kalitesi ile Horeca dünyasında köklü bir yer edinen Bonna’nın, yalın ve zamansız çizgilerle tasarladığı koleksiyonu Neat, markanın imza koleksiyonları arasında yerini alıyor.
 
Yaratıcılığına tasarımın her alanında hayat veren deneyimli tasarım ekibiyle Bonna, gözbebeği koleksiyonlarından Neat’in her bir parçası ile sofralarda iz bırakıyor. Kusursuz çizgileri ile ön plana çıkan koleksiyon, yemeğin lezzeti kadar sunuma da önem veren yaratıcı şefler için misafirlerine sunacağı eşsiz bir sofra deneyimi oluşturuyor. 


 
Dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyor
 
İnovatif ve zanaatkar geçmişinden beslenen Bonna’nın imza koleksiyonu Neat, sektörde tasarım denince akla ilk gelenler arasında yerini alıyor. Markanın ulusal ve uluslararası platformlarda yer edinmiş önemli tasarımcıları tarafından hazırlanan Neat, sade ve kusursuz çizgileri ile sofralarda göz alıyor. Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna’nın, sıra dışı tasarımlarıyla ezber bozan tasarımcılarının elinden çıkan Neat Koleksiyonu Horeca sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olarak anılıyor.  


 
Bonna, ürünlerini tasarlarken duygusal faydaya odaklanarak yemekten alınan hazzı, sunumun zarafeti ile harmanlamayı hedefliyor. Yenilikçi ve cesur tasarım ekibinin yaratıcı yorumlarıyla ortaya çıkan Neat ile yemekteki renklerin, dokuların ve şekillerin etkisi daha da çekici hale geliyor. 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR