Zamansız Tasarımları ile 74. Yılını Kutluyor

Tasarımlarında hayatın pozitif gücünden ilham alan, zamansızlığın öncülüğünde geleceğe odaklanan Jumbo, sektörde birçok ilki gerçekleştirmenin gururu ile 74. yılına giriyor. Nesilden nesile aktarılan ürünleri ile şık sofralara ve en özel anlara imza atan marka, başarı yolculuğuna yeniliklerle devam ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.172 kez
Yayın Tarihi: 14.10.2021 Perşembe 17:32:51
PAYLAŞ

1947 yılında çatal-bıçak atölyesi ile sektöre adım atan ve kısa sürede büyüyerek önemli başarılara imza atan Jumbo, 74. Yılını kutluyor. Kurulduğu ilk günkü kaliteli çelik ürün üreticisi kimliğini bugün; porselen ürünler, çatal-bıçak-kaşık takımları, dekoratif aksesuarlar, kahve ekipmanları, cam gibi birçok ürün grubunun yer aldığı zengin ürün seçenekleri  ile evlere, mutfaklara, restoranlara ve daha birçok alana taşımaya devam ediyor.

Sektör tecrübesini geleceğin ilhamı ile birleştiren Jumbo, zamansız çizgisini ve her ürün grubunda “en iyi” olma hedefini daha uzun yıllara taşımak için çalışıyor. Gelişen teknoloji ve değişen trendleri markanın vizyonuyla buluşturarak şık ve zarif ürünlere dönüştüren Jumbo; gelecek nesillere, genç ruhu ve tasarım ürünleri ile dokunmaya devam ediyor.

Tarihe tanıklık eden Jumbo, doğum gününü yüzde 16 indirim ile kutluyor; zamansız tasarımlarla evine değer katmak isteyen herkesi sürprizleri ile 16 Ekim’de mağazalarına ve jumbo.com.tr’ye bekliyor.
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR