Yılbaşı sofranız hazır mı?

Karaca yılbaşı akşamını “Yıldızlı Geceler” teması ile sunduğu Fine Pearl Antares yemek takımı ile sofralar yıldız yağmuruna tutuluyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.792 kez
Yayın Tarihi: 12.11.2019 Salı 15:33:01
PAYLAŞ

Sevdiklerimizle en güzel anları paylaştığımız sofralardan birini yılbaşı akşamlarında hazırlarız ve ışıl ışıl bir sofra etrafında buluşuruz. Bu çok özel akşam için Karaca’dan sevdikleriniz için sayısız hediye bulabilirsiniz.

"Yıldızlı Geceler" teması ile gece mavisi, altın rengi ve siyah ile gökyüzünün güzelliğine, yıldızlara odaklanıyor. Bu konsept çatısı altındaki Fine Pearl Antares Yemek Takımı üzerindeki yıldızları ve her bir parçanın kenarını çevreleyen altın yaldız da sofralarda görsel bir ziyafet oluşturuyor. 

Karaca da sevdiklerinizin, dost ve akrabalarınızın hayatına dokunmak yaşamlarına değer katmak için özel sofralarınızda sizi yalnız bırakmıyor. Yılbaşı sofranıza yıldızlar yağdıran Karaca Fine Pearl Antares yemek takımı ile yemekleriniz kadar sofranızla da hayranlık uyandırabilirsiniz. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR