Yeni Tam Otomatik Çekirdek Kahve Makinesi

Evde mükemmel kahveler yaparak “Evinizin baristası” olmaya ne dersiniz? Tchibo’nun kahve tutkunlarına sunduğu yeni tam otomatik çekirdek kahve makinesi Esperto Latte, süt köpürtme fonksiyonu ile hayatı kolaylaştıracak. Evde lezzetli cappuccino, latte ve latte macchiato gibi farklı kahve çeşitlerini kolayca hazırlayabileceğiniz Esperto Latte, yanında 2 kg Barista çekirdek kahve hediyesiyle kahve tutkunlarıyla buluşuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.961 kez
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Salı 18:08:57
PAYLAŞ

Tchibo, yepyeni bir kahve makinesiyle farklı bir deneyim sunuyor. Yeni Esperto Latte, tam otomatik olması ve süt köpürtme fonksiyonuyla evde barista uzmanlığında kahveler yapmanıza yardımcı olacak. 

Kahveler tam istediğiniz kıvamda!
Esperto Latte, kahve çekirdeklerini doğru oranda öğütme özelliği sayesinde dilediğiniz kahveyi kolayca ve tam istenilen kıvamda hazırlayabiliyor. Tam otomatik olmasının yanı sıra süt köpürtme fonksiyonuyla da dikkat çeken Esperto Latte ile birbirinden lezzetli cappuccino, latte ve latte macchiato gibisütlü kahve çeşitlerini kolayca deneyimleyebilir, sohbetlerinize ayrı bir keyif katabilirsiniz.

Tanışmaya özel kampanya Çekirdek Kahve Hediyeli 
Kahve tutkunlarıyla tanışmaya özel mükemmel uyumu keşfedebilmeniz için 1 kg Barista Espresso ve 1 kg Barista Caffe Crema Çekirdek Kahve hediyesiyle birlikte geliyor. 

 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR