Yeni ruhu ile bu yazın buluşma noktası

Boğaz’ın simgesi Bebek Otel’in yenilenen restoran ve roof’u; panoramik İstanbul manzarası, keyifli müzikleri ve zengin lezzetlerin sunulduğu menüleriyle şık ve konforlu buluşmalara ev sahipliği yapıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.637 kez
Yayın Tarihi: 18.07.2020 Cumartesi 20:24:49
PAYLAŞ

Geçmişten günümüze unutulmaz anılara ev sahipliği yapan Bebek Otel, yenilen dekorasyonuyla misafirlerini ağırlıyor. Restoran ve Roof Bar’ının yeni ambiyansı; yaz mevsiminin yalın ve marin ruhunu yansıtıyor. 

Açık alanlara sahip restoran ve roof barının eşsiz ortamı ile fark yaratan Bebek Otel, menülerindeki yenilikle de dikkat çekiyor. Sabah buluşmalarına hem geleneksel hem de sağlıklı kahvaltı menüsüyle eşlik ederken, öğlen ve akşam buluşmalarında da geleneksel lezzetlerin modernize yorumları, deniz mahsulleri ağırlıklı çeşitleriyle, yazın deniz esintisini sofralara taşıyor. Bebek Roof Bar ise atıştırmalıkların öne çıktığı menüsünde Meksika, Uzakdoğu ve İtalyan mutfaklarına da yer veriyor. Geniş kokteyl seçeneklerinin yanı sıra imza kokteyllere de sahip olan Bebek Otel, yeni, zengin, yerel malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor. Seçkin müzik listeleriyle ambiyansını renklendiren Bebek Otel, şehrin en çok tercih edilen buluşma noktası olarak özel anlara ev sahipliği yapıyor. 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR