Yeni Nesil Kahve Deneyimi

Teknoloji ve tasarımı bir arada sunan Siemens Ev Aletleri, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde yeni nesil kahve deneyimi yaşatacak iAroma teknolojisine sahip EQ serisi kahve makineleri ile tam kıvamında ve kişiselleştirilmiş lezzetlerden oluşan bir dünyanın kapılarını açıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.070 kez
Yayın Tarihi: 22.09.2020 Salı 16:39:50
PAYLAŞ

Kahve yüz yıllardır sevilerek tüketilen içeceklerin başında geliyor. Günümüzde kahveye dair bilgi ve kültür yaygınlaştıkça, kahve severlerin kaliteli kahve içme beklentisi artıyor ve damak tadına en uygun kahve lezzetini arıyor. Siemens Ev Aletleri EQ serisi tam otomatik kahve makinelerinin hassas aroma teknolojisi iAroma, her fincanda aromayı en iyi şekilde sunan bir kahve deneyimi yaşatırken her çeşit kahvede ve suyun her sertlik seviyesinde tam kıvamında lezzetler sunuyor.

Dünyanın kahvesi evinizde

Birbirinden farklı ve zengin kahveler hazırlayan Siemens EQ.9 Plus Connect, ev aletlerini uzaktan kontrol etmeyi sağlayan Home Connect uygulaması, kahve keyfine yeni bir boyut katıyor. Home Connect uygulaması üzerinden süt oranı, sertlik, demleme derecesi ve fincan boyu seçilerek kişiselleştirilmiş kahveler uzaktan hazırlanırken, kullanıcılara anın tadını çıkarmak kalıyor.

Home Connect uygulamasının coffeeWorld özelliği ise aralarında Australian Flat White, Spanish Café Cortado, Vienna Melange gibi 17 farklı kahve tarifini kullanıcılar ile buluşturarak, farklı kahve lezzetlerinden oluşan enfes bir dünyanın kapılarını açıyor.

Etkileyici tasarım, mükemmel sonuçlar

Siemens Ev Aletleri’nin modern tasarıma sahip EQ.500 Tam Otomatik Kahve Makineleri ise taptaze çekirdekleri öğüterek, bu çekirdekleri özel sensoFlow teknolojisi sayesinde ideal ısıda demleyip, tıpkı bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlıyor.

Renkli kahve seçim ekranı ve entegre süt haznesi sayesinde kolay kullanım sunan EQ.500, tek tuşla aynı anda iki fincan sütlü veya sade kahve yaparak kahve keyfini paylaşma olanağı sunuyor.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR