Yeni Coca-Cola Zero Sugar

Coca-Cola, ikonik Coca-Cola Orijinal tadına yakın, lezzetli ve ferahlatıcı yeni Coca-Cola Zero Sugar’ı tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 929 kez
Yayın Tarihi: 25.05.2021 Salı 12:15:16
PAYLAŞ

Yeni tadı ve yeni ambalaj tasarımı ile Coca-Cola Zero Sugar, tercihini şekersiz ürünlerden yana kullanan Coca-Cola severlere yeni bir lezzet sunuyor.

Yeni Coca-Cola Zero Sugar, Güney Amerika ve  Avrupa’dan sonra Türkiye’de de satış noktalarında tüketicilere sunulmaya başlandı.  Şekersiz bir tarife sahip olan Coca-Cola Zero Sugar’un ferahlatıcı ve lezzetli yeni tadı ile tüketicilere Coca-Cola Orijinal Tat’ına daha yakın bir tat sunuluyor.

Yeni Tasarım Dünyası
Yenilenen ambalaj ve tasarımlarda,  ikonik Coca-Cola logosunu ön plana çıkarırken, Coca-Cola markasının evrensel olarak tanınan kırmızı rengi tasarımda temel alınmış. Sadeleştirilen yeni tasarımla birlikte,  siyah renge çevrilen Coca-Cola logosu görsel bir ikon olarak etiketin en üstüne yerleştirildi.

“En iyi Coca-Cola mı?” sorusunun etrafında örülen Coca-Cola Zero Sugar’ın yeni reklam kampanyası, bu yeni lezzetin kimi tüketiciler için en iyi Coca-Cola olabileceği öngörüsüyle paylaşılıyor. Reklam kampanyası, TV, dijital ve OOH kanallarıyla tüketicilere ulaşarak onları da sosyal medya üzerinden yeni Coca-Cola Zero Sugar‘u deneyimlemeye çağırıyor.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR