Uzay aracı Bomonti'ye indi

Kozmonot, Nişantaşı’ndan sonra Bomonti’nin Yörüngesine Giriyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.357 kez
Yayın Tarihi: 10.06.2019 Pazartesi 08:36:37
PAYLAŞ

Bomonti’de hareketlenme devam ediyor. Son dönemlerde sosyalleşme ve buluşma merkezi haline gelen Bomonti’nin en yeni üyesi,  Kozmonot.

Kozmonot, hem çok farklı, ferah ve eğlenceli bir ülkedeymiş hissi veren bir atmosfer hem de Topağacı’ndan tanıdığımız, sevdiğimiz pub kültürünün biraz daha farklılaştırılmış hali ile Bomonti’de yerini aldı. BOMONTİ’ YE YAPILAN İLK UZAY YOLCUĞU

"Milenyal bir Pub Tavrı; Kozmonot” 

Apollo 11’den ilhamla tasarlanan ikinci şube, pub kültürüne yeni bir sosyal duruş kazandırıyor.

Bugüne kadar İstanbul’un pek çok mekanında yarattıkları farklı dekor anlayışlarıyla mimariye bambaşka bir soluk getiren Mimar Göksu Şener ve Reklamcı Zümre Humbaracıbaşı, yine çok konuşulacak bir tema ile “Kozmonot”u Teşvikiye Topağacı’ndan sonra Bomonti’de açtı.Cozy bir bahçe alanına sahip Kozmonot Bomonti, arka bahçesinde 110,ön bahçesinde 60 kişilik oturma kapasitesi ile kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayabiliyor. Dekorasyonunda sıradanlıktan uzak, farklı ve merak uyandıran ayrıntılar barındıran mekan, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor!

Dekorasyonda bulunan her bir parçanın birbiriyle uyum içinde olmasına özen gösterilen Kozmonot’ta, arka bahçede bulunan şömine köşesinden, tuvaletlerin farklı tasarımına, fıçıların aktığı bir tüpe ve konsepte uygun sandalyelere kadar her şey özel olarak tasarlandı.

Kozmonot Bomonti, farklı konsepti ve dekorunun yanı sıra özel olarak hazırladığı yemek ve bar menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.Mekanda 100 ve üzeri çeşit bira,birbirinden farklı tekniklerle hazırlanmış kokteyl menüsü ve dahası yer alıyor. Mutfak, sabah kahvaltı çeşitleriyle başlayıp, öğle saatleri özel bir menü ve akşam saatlerinde flatbreadlerden salatalara ,kendine has soslarıyla servis edilen burgerlerden vejeteryanlar ve veganlar için hazırlanmış lezzetlere kadar geniş bir alternatif sunuyor. Aynı zamanda açık mutfak konseptiyle de ne yediğini bilmek isteyen, yediklerini önemseyen misafirlerine canlı mutfak şovu yaşatıyor! KOZMONOT’TA UZAY FISILTISI

Gelin, eski ve yeni arkadaşlarınızla buluşun!

“Neil Armstrong için küçük,  insanlık için büyük bir adım”


Kozmonot Bomonti, pub kültürü için büyük adım atıyor ve yeni yaşamlıların mekanı oluyor. Mobil çalışma modelinin hayatımızın merkezine doğru ilerlemesi an meselesiyken Kozmonot bu sürece el atıyor.  Sosyalleşmenin ve aynı zamanda bireysel vakit geçirmek isteyenlerin uğrak mekanı olan Kozmonot’ta rahat bir çalışma ortamı arayıp aynı zamanda kendinizi sosyalliğin içerisinde bulunmak mümkün!  

Bomonti’ye ritm katan “Kozmonot’’

Müzik zevkiyle de Bomonti’de farklılık yaratarak;  Glam, Hard Rock, Heavy Metal, Jazz, Chill-Out çalıyor. Bir yandan Skid Row‘dan In A Darkened Room dinlerken, ardından Axel Rudi Pell‘den The Temple Of The King dinleyebileceğiniz sayılı mekandan biri Kozmonot. Yoğun iş hayatından bir nebze olsun kaçmak istediğinizde, müzik, sohbet ve eğlence üçlemesinden keyif alıyorsanız alternatif durak noktalarınızdan birinin de Kozmonot olmaması için hiçbir sebep yok!

Kozmonot, Bomonti'deki Cafe & Pub konsepti ve mekanın atmosferine kattığı mimari yeniliklerle çalışma hayatının sosyal yıldızlarına sesleniyor: "Sosyal üretkenler, kolektif çalışanlar, mobilize bireyseller; biz, her yeni sosyal gün, saat 09.00’da güne sizinle başlıyoruz! "


Adres: Cumhuriyet Mah., Düzoğlu Sok. No:2, 34380 Bomonti - Şişli/İstanbul 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR