Türkiye’nin en iyi yönetilen şirketleri arasındaki yerini aldı

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, Deloitte Private tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programında finale kaldı ve en iyi yönetilen şirket ödülünü kazandı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.060 kez
Yayın Tarihi: 12.11.2019 Salı 14:25:24
PAYLAŞ

Sadece inovasyon ve tasarım alanında değil, satış sonrası hizmetlerle de sayısız ödül sahibi olan ve ödüllerle özdeşleşen Arzum, bu kez de en iyi yönetilen şirket ödülünün sahibi oldu. Deloitte Private tarafından uygulanan ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ (Best Managed Companies) programı kapsamında ödüllendirilen 15 şirket içerisinde yerini alan Arzum, bu alandaki başarısının da altını çizdi. 20 ülkede uygulanan ve Türkiye’de ikinci kez düzenlenen programda 95 şirket arasından ilk 15’e yerleşen Arzum; strateji, yetkinlik ve inovasyon, kültür ve adanmışlık, yönetişim ve finansallar olmak üzere dört ana başlıktaki başarısıyla ödüle hak kazandı.  

Gerçekleştirilen ödül töreninde kısa bir konuşma gerçekleştiren Arzum CEO’su Mete Zadil; “Son zamanlarda bir çok ödül aldık ancak bu ödülü farklı kılan herşeyi kapsıyor olması. Uzun zamandır değiştirmediğimiz stratejimiz de bu süreçte incelenen dört ana başlıkla son derece paralel. Kuvvetli bir yönetişim ve finansal tabanı olan bu stratejiye uyumlu belirlenmiş hedeflerimizle günden güne bir üst hedefe koşuyor, sağlıklı büyüyor ve pazar payı kazanıyoruz.  En büyük yatırım alanımız olan AR-GE ve inovasyon bizim vazgeçilmezimiz. Tüm bunların yanında kurum değerlerine, çalışan deneyimine ve şirket kültürüne verdiğimiz önem ilk günden bugüne hep çok güçlü. Yönetim kalitemizin tam kapsamlı ödüllendirilmesi bizim için büyük bir mutluluk. Değerlendirme sürecindeki emekleri için tüm Deloitte koçlarına ve değerli jüri üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR