Türkiye’nin en büyük ekleri

Cim’s Cream and Puff’un işletmecisi olan Ercan Cim, Fransız mutfağının efsane lezzeti olan eklerini farklı yorumlayarak Türkiye’nin en büyük eklerini tatlı severler ile buluşturdu. Boyutu 1,5m olan ekler görenleri hem şaşırttı hem de iştahlandırdı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.039 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2020 Cumartesi 18:03:03
PAYLAŞ

Cim’s Cream & Puff 2015 yılında başladığı lezzet yolculuğuna bugün menüsüne farklı ürünler katarak devam ediyor. Dünyanın ve Türkiye’nin içinde bulunduğu şu zor günlerde insanları biraz da olsa tatlı bir mutluluk vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Ürünlerinin yapımında %100’ü doğal tereyağı, %60 Belçika çikolatası ve %40 oranında düşük şeker kullanan Cim yeni ürünü olan ekler tartıda gelen misafirlerine tanıttı. Misafirlerinin büyük beğenisini kazanan ekler tart doğal meyve özleri ile damakta farklı tatlar bırakıyor.

Cim’s Cream & Puff’un en popüler ürünleri arasında profiterol, ekler, macaron ve profiterol  yer alıyor. Kurumsal firmaların toplantılarını tatlandıran, beş çaylarında ise sofraları renklendiren marka gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Zengin ekler çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünleri klasik, Belçika çikolatalı, çilekli, fındıklı, vişneli, fıstıklı ve süt karamellisi oldu.

Mekanlarında Fransız konseptini kullanan marka yurt içi ve yurt dışından gelen franchise işletme taleplerine lezzet ve hizmet kalitesinin standart koşullarda yürütüleceğine inanmadığı için merkez yönetim olarak şubeleşmeye gitmeyi tercih etmemektedir. Markaya olan beğenilerin artması ve yoğun talep nedeniyle kısa zamanda büyüme ivmesi yakalayan Cim’s Cream & Puff  yeni açacağı şubeleriyle hizmet vermeye devam edecek. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR