Trend Sohbet: Hayalet Mutfaklar

Onlar modaya uygun, gastronominin kurtarıcıları olarak kabul ediliyorlar ve nihayet bir dizi sohbet ile hak ettikleri ilgiyi görüyorlar: Hayalet Mutfak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 7.513 kez
Yayın Tarihi: 05.02.2021 Cuma 15:55:19
PAYLAŞ

24 Şubat'ta, dijital olarak  "Trend Sohbet: Hayalet Mutfaklara Dair Her Şey" "İdeal kurulumu bulmak" başlığıyla başlıyor. Mutfak teknolojisi için çözüm sağlayıcı olarak bilinen RATIONAL ve B2B iletişimi için bir pazarlama ajansı olan Progressive Content, etkinliği gerçekleştirmek için güçlerini birleştiriyor. Bu etkinlik için çok sayıda önemli konuşmacı bir araya gelerek, hayalet mutfakların fırsatlarını ve risklerini, doğru mutfak kurulumunu ve yemek konseptlerini konuşacaklar. 2021 yılı boyunca düzenli aralıklarla gerçekleşecek olan bu etkinlikler ücretsiz, dijital ortamda ve ingilizce olarak gerçekleşecektir. Daha fazla bilgi için rational-online.com/ghost-kitchen-talk adresine bakabilir ve 24 Şubat tarihinde gerçekleşecek etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR