Tarih ve lezzet aynı adreste

Kahve ile çikolatanın muhteşem birlikteliğini şubelerinde misafirlerine sunan 1983Beyoğlu’nun Sonbahar çikolata koleksiyonunda her damağa, her duyguya ve her zevke özel bir lezzet bulunuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 873 kez
Yayın Tarihi: 14.09.2021 Salı 15:36:15
PAYLAŞ

1983Beyoğlu Sonbahar çikolata koleksiyonunda; sütlü ve bitter çikolata içerisine eklenen çilek, karamel gibi duyuları harekete geçiren dolgulu pralin ve kahveli draje çeşitleri yer alıyor. 

Her biri tutku ve aşk ile hazırlanan zarif el yapımı çikolatalar, kahveyle çikolatanın kusursuz uyumunu gözler önüne seriyor. Frambuazlı, Hindistan cevizli, karamelli trüf çeşitleriyle de çikolata severleri kendine hayran bırakan 1983Beyoğlu, çikolatanın güzelliği, özgünlüğü, ustalığı, asaleti ve zarafetini misafirlerine hissettiriyor. Sevdiklerinizle paylaştığınız anlara en şık sunumlarıyla eşlik edecek çikolatalı lezzetler arasında meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, bitter-sütlü eritilmiş çikolatadan hazırlanan kış günlerinde içinizi ısıtacak sıcacık sıcak çikolata, Beyoğlu Kraliçesi, Beyoğlu kahvesi, Tatlı Saksı gibi birbirinden eşsiz lezzetteki ürünler de yer alıyor.

1983Beyoğlu Türkiye genelinde 15 şubesi ile çikolata & kahve severlerin vazgeçilmez adresi olmayı devam ediyor.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR