Tadına doyamayacağınız nostaljik bir tatlı

Dr. Oetker Rokoko, Çikolata Parçaları içeren Kakaolu ve Vanilinli olmak üzere birbirine son derece uyumlu iki farklı lezzet katmanından oluşuyor. Üstelik servisi sırasında üzerine dökülen Çikolatalı Sos ile de damaklar taçlanıyor…
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.657 kez
Yayın Tarihi: 23.08.2019 Cuma 14:56:39
PAYLAŞ

Soğuk servis edilen, muhteşem lezzetteki Dr. Oetker Rokoko’yu hazırlaması çok kolay; tüm bu karışımlar dışarıdan sadece süt eklenerek hazırlanıyor.

Ayrıca, Dr. Oetker Rokoko’yu altına ve üzerine sade veya kakaolu kek koyarak hazırlayabileceğiniz gibi, içerisine arzu ettiğiniz Dr. Oetker Sıvı Aroma Verici’den birini ilave edebilirsiniz.

İçerisine ekleyebileceğiniz meyve şekerlemesi, kuru meyve, kuru yemişler ile lezzetini daha da farklılaştırıp, servis sırasında çikolatalı sosunun üzerine fındık kırığı, badem kırığı, Antep fıstığı veya Hindistan cevizi serpebilirsiniz.

Dr. Oetker Rokoko ürünümüzü satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz Dr.Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

 

Etiketler rokoko, dr.oetker,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR