Starbucks, şimdi CarrefourSA'da

Starbucks, CarrefourSA’nın İstinye Hiper ve Anadoluhisarı Gurme marketlerinde kahve tutkunlarıyla buluşuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.085 kez
Yayın Tarihi: 25.06.2021 Cuma 14:12:31
PAYLAŞ

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks ile Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Türkiye’de bir ilke imza attı. 
 
Starbucks ve CarrefourSA arasındaki iş birliği kapsamında 11 Haziran’dan bu yana İstinye CarrefourSA Hiper’de yer alan yepyeni Starbucks kiosku, tüm içecekleri, gıda ürünleri ve kahve çekirdekleriyle CarrefourSA misafirlerini ağırlıyor. 
 
Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, Türkiye genelinde kahve tutkunlarına hizmet verdiği noktalarının sayısını günden güne artırırken İstinye CarrefourSA Hipermarketi’nde tüm içeceklerini, birbirinden lezzetli gıda ürünlerini ve kahve çekirdeklerini CarrefourSA müşterileriyle buluşturuyor. 
 
Kutay Kartallıoğlu: “Müşterilerimize Hizmetin Doğrusunu Sunuyoruz”
 
Starbucks ile Türkiye’de bir ilke imza attıklarını belirten CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu; “CarrefourSA olarak müşterilerimize hizmetin doğrusunu sunmak için marka iş birlikleriyle alışveriş deneyimini sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimize alışveriş yaparken bir kahve molası, hatta kahvelerini içerken alışveriş yapma imkânı sunuyoruz. Böylelikle tüm ihtiyaçlara aynı adreste cevap verebiliyoruz” dedi. Kutay Kartallıoğlu, iki büyük markanın yan yana geldiği iş birliğinden memnuniyet duyduklarını ve birlikteliğin kapsamının büyüyeceğine inandıklarını söyledi. 
Starbucks, 23 Haziran’da Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme’de açıldı
 
Starbucks, 23 Haziran itibarıyla Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme’de yeni bir kiosk noktasıyla hizmet vermeye başladı. Açılışa özel kampanya düzenleyen Starbucks, açılıştan itibaren 3 gün boyunca 1 içecek alana 1 içecek ikram edecek. Hizmet noktalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veren Starbucks, aynı zamanda sürdürülebilir geleceğe de hizmet ediyor. Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme, Shaya Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek Starbucks Türkiye Başkan Yardımcısı Figen Ilgaz, CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı katılımı ile açıldı.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR