Somer Sivrioğlu'nun acı günü

Masterchef programında şeflerden biri olan Somer Sivrioğlu, sosyal medya hesabından paylaşımında üvey babasını kaybettiğini duyurdu.
Kategori: HABERLER
Okuma: 4.965 kez
Yayın Tarihi: 24.09.2020 Perşembe 09:50:48
PAYLAŞ

Somer Sivrioğlu babasını kaybettiğini paylaştı. Somer Şef, üvey babasını kaybettiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. Siviroğlu paylaşımında,“Dünyadan ve hayatımın ortasından bir Altın abi geçti ki! Artık ne dünya aynı dünya, ne ben aynı ben olabilirdim. İyi ki be abim, iyi ki. Başımız sağolsun. paylaşımını yaptı.

Bilen bilir; hikâyeleri, maceraları, dost canlılığı, muhabbeti ve kalenderliğiyle gönül adamı ALTIN’ımızı, babamızı, abimizi, “saksağan”ımızı, “karbon”umuzu kaybettik! Onu hep muhabbetle anacağız. Işıklar içinde dinlensin, mekanı cennet olsun” paylaşımını yaptı. Somer Şef’in üvey babasının cenazesi dün ikindi namazını müteakip; Bodrum Kızılağaç Köyü Mezarlığı’nda defnedildi.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR