Sirha'da RATIONAL farkı

RATIONAL, Sirha İstanbul’da usta şeflerin ve konuşmacıların yer aldığı “artizan ekmek” alanında ev sahipliği yapacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.258 kez
Yayın Tarihi: 01.11.2019 Cuma 15:11:49
PAYLAŞ

Restoran, otel ve yiyecek içecek sektörü profesyonellerine yönelik düzenlenen uluslararası ihtisas fuarı Sirha İstanbul, bu yıl 14–16 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. HORECA sektörünün en prestijli fuarı olan Sirha İstanbul’un yedinci buluşmasında RATIONAL usta şeflerin ve konuşmacıların yer aldığı “artizan ekmek” alanına ev sahipliği yapacak.

14-16 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan gastronomi sektörünün en büyük buluşması Sirha İstanbul’da, son yılların yükselen trendi artizan ekmek için özel alan oluşturulacak. Fuar katılımcıları artizan ekmek alanında birbirinden farklı özel lezzetleri tadabilecek, artizan ekmek hakkında merak ettikleri konular hakkında bilgi alabilecekler.

Sirha İstanbul kapsamında RATIONAL iş birliğiyle ilk kez kurulan Artizan Ekmek ve mayalanmış ürünler alanı, son yılların yükselen trendi ekmek konusunda birçok konu ve konuğa ev sahipliği yapacak. Sayıları giderek artan artizan ekmek ve mayalanmış ürün üreticileri arasından tanınmış markaların ve usta fırıncıların yer alacağı Artizan Ekmek Alanında ziyaretçiler yüzlerce farklı çeşidi olan artizan ekmekleri tadabilecek; tahılın üretiminden mayasına, ölçü ve formülasyonlardan pişirme tekniklerine kadar özel yapım ekmeklerin ve mayalı ürünlerin öyküsü hakkında bilgi sahibi olabilecek.

Program için:

http://www.sirha-istanbul.com/etkinlikler/artizan-ekmek-ve-mayalanmis-urunler-alani

https://www.rational-online.com/ 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR