Sınırlı sayıda “Komili 400+”

Ayvalık'ın yüzlerce yıllık kültür ve miras sembolü zeytin ağaçlarının meyvesinin özünden süzülen Komili 400+ Zeytinyağı, 400 yaş ve üzeri zeytin ağaçlarından elde edilen yoğun meyvemsi tadı ve lezzet dolu hikayesiyle Hepsiburada’da sizleri bekliyor. Türkiye’de ilk kez Hepsiburada’da satışa çıkacak Komili 400+ Zeytinyağı, gurme damaklara özel olarak üretildi!
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.379 kez
Yayın Tarihi: 10.09.2020 Perşembe 19:27:09
PAYLAŞ

Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrını sofralarınıza taşıyın!

Sırrını, Ayvalık’ın bereketli topraklarından, denizinden, güneşinden ve Kaz Dağları’nın rüzgarından alan Komili 400+ Zeytinyağı, Komili’nin anıt zeytin ağaçları için başlattığı ‘Gözümüz Gibi Bakıyoruz Projesi’ içerisinde yer alıyor.

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili, 142 yıllık ustalığını yansıtan “Komili 400+ Zeytinyağı” ile lezzet tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatıyor.

“Sınırlı Sayıda”

Ayvalık zeytinlerinden soğuk sıkım tekniğiyle elde edilen Komili 400+ Zeytinyağı, enfes tadı ve çevre bahçelerde yetişen farklı meyvelerin rayihasıyla gurme damaklar için sadece 3600 adet şişelendi.

“Yemek Eşleşmesi”

Et, balık, sebze ya da tatlı gibi bir çok yemek seçeneğinde Komili 400+ Zeytinyağını lezzetle kullanabilirsiniz.

 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR