Serez Dondurmacısı bir tıkla kapınızda!

Doğru dondurmanın adresi Serez Dondurmacısı’nın yenilenen web sitesinde birbirinden leziz 40 çeşit dondurma sevenlerini bekliyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.350 kez
Yayın Tarihi: 12.08.2020 Çarşamba 16:10:59
PAYLAŞ

Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kaliteli,doğal, taze, besleyici ve sağlıklı olmasından ödün vermeyen Serez Dondurmacısı,yeni kurumsal web sitesi ile kullanıcılara daha kolay ve pratik bir arayüzsunuyor. Kullanıcı dostu yeni web sitesinde ziyaretçiler, SerezDondurmacısı’nın sütlü, sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, azyağlı, az şekerli, yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzeresekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidine bir tıklaulaşabiliyor.

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosu ile yol alan Serez Dondurmacısı,onlarca farklı ve doğal ürünüyle her türlü damak zevkine hitap ediyor. Sütlü,sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, az yağlı, az şekerli,yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzere sekiz kategoridebirbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidi sunanSerez Dondurmacısı’nın hiçbir ürününde katkı maddesi, kimyasal kıvam artırıcı,tatlandırıcı, gıda aroması, gıda boyası veya hazır şurup bulunmuyor. Dondurmayıoluşturan her bir malzeme titizlikle teste tabi tutularak, içeriğinde kimyasalya da tarım ilacı (pestisit) olmayan hammaddeler üretime dahil ediliyor.

Serez Dondurmacısı şubelerinde olduğu gibi yenikurumsal web sitesinde de tüm dondurma çeşitlerini tüketicilerine sunuyor. Kullanıcıdostu yeni web sitesi sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından SerezDondurmacısı’nın her türlü ürününe bir tıkla ulaşmak mümkün. Web sitesinde tüm dondurma çeşitlerinin yanısıra Serez Dondurmacısı’nın kuruluş hikayesinden dondurmaların yapılış sürecinekadar tüm bilgiler tüketiciyle şeffaf bir şekilde paylaşılıyor.

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren SerezDondurmacısı’nın ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem,Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra yenilenen web sitesi www.serezdondurmacisi.com,GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşabilirsiniz.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR