Sektörün yeni oyuncusu

Yenilenen marka yüzüyle raflardaki yerini alan ve bitki çayı sektörüne kalite ve sağlık getirmeyi amaçlayan Naturali, 9 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek ‘GPD Ortak Gelişim Kongresi’nde yerini alıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.023 kez
Yayın Tarihi: 05.10.2018 Cuma 19:16:38
PAYLAŞ

Gıda Perakendecileri Derneği’nin düzenlediği ‘Ortak Gelişim Kongresi’ bu yıl da perakendecileri, tedarikçileri ve servis sağlayıcıları buluşturacak. “Yeni Perakende”  mottosunun gündemde olacağı zirve kapsamında; “Ortak Gelişim - Tüketici Odaklı Tedarikçi ve Perakendeci Verimliliği” başlıklı kongre gerçekleşecek. 

En yüksek değerdeki bitki çaylarının tedariğini ve sürekliliğini sağlayarak; tüketicilere en kaliteli ve doğal ürünleri sunmayı hedefleyen Naturali bitki çayları da zirvede tedarikçi ve bayileri ağırlayacak.  16 farklı çeşit bitki çayıyla sektörde fark yaratmayı amaçlayan marka, birçok yeni tadı da çay severlerle buluşturmaya devam edecek.  

 

Etiketler naturali, bitki çayı,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR