Rational'de görev değişimi

RATIONAL Türkiye Genel Müdürü Ertan Özdemir emekliye ayrıldı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.406 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2019 Perşembe 15:08:25
PAYLAŞ

Ertan Özdemir, 3 yıl önce başladığı RATIONAL Türkiye Genel Müdürlüğü görevinden 30.09.2019 tarihinde emekliye ayrıldı. EMEA Bölgesinden sorumlu Başkan Yardımcısı Alexander Wimmer konu ile ilgili “ Ertan bey 17 kişilik ekibi ile RATIONAL Türkiye’nin pazarda iyi bir konuma gelmesini ve tanıtılmasını sağladı. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya bölgesinde ekibi ile birlikte demo merkezlerinin ve servis ağının geliştirilmesine katkıda bulundu. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğu şirketimizde, RATIONAL Türkiye olarak bunu üst seviyeye taşıdı. Tabi ki bu RATIONAL Türkiye için güzel bir başlangıçtı ve bundan sonra da aynı şekilde ve daha da artarak devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Bundan sonraki süreçte RATIONAL Türkiye 17 kişilik ekibi ile birlikte yoluna daha da emin adımlarla ilerleyerek devam edecektir. Ertan Özdemir’in emekliye ayrılmasından sonra görevi RATIONAL Türkiye Satış Direktörü Okan Öztürk ve RATIONAL Türkiye Finans ve İdari İşler Direktörü Kemal Bakırtaş devam ettirecektir.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR