Peyman lezzetleriyle yaz sofralarına renk ve sağlık katın!

Peyman sağlıklı ürünleriyle tüm ara ve ana öğünlere sağlık, lezzet ve hafiflik katıyor. Özellikle yaz aylarını sağlıklı ve hafif yiyeceklerle geçirmeyi tercih edenler için Peyman zengin alternatifler sunuyor. Peyman’ın düşük kalorili, yüksek lif kaynağı, katkısız, doğal ürünleriyle sağlıklı, lezzetli ve renkli salatalar hazırlayabilir, günün her öğünü keyifle tüketebilirsiniz.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.682 kez
Yayın Tarihi: 21.07.2020 Salı 17:00:56
PAYLAŞ

Yaz aylarında bol malzemeli bir salata hem hafif ve sağlıklı bir alternatif olması hem de görsel bir çeşitlilik sunmasıyla sofraların vazgeçilmezidir. Peyman sağlıklı atıştırmalık olarak tüketicilerle buluşturduğu kuruyemiş ve kuru meyvelerin yanı sıra web sitesinde paylaştığı özel tariflerle de sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenlere yardımcı oluyor. Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş’ın tavsiye ve yorumlarıyla hazırlanan, www.peyman.com.tr ‘de yer alan tarifler hem pratik olmalarıyla hem de sağlık ve lezzeti bir arada sunmalarıyla dikkat çekiyor.

Sağlık deposu meyvelerle salatalar daha sağlıklı

Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş’ın değerlendirmesine göre, çeşitli sağlıklı vitaminler ve bitki bileşikleri bakımından zengin olan cranberry (turna yemişi), güçlü antioksidan özellikleriyle öne çıkıyor.  İyi bir kalsiyum kaynağı olan incir ise kalorisinin düşük olması ve yağ içermemesiyle kilosuna dikkat edenlerin vazgeçemeyeceği bir meyve. Tazesine göre daha fazla lif içen kuru kayısı ise vücudu toksik öğelerden arındırarak bağırsak hareketliliğini sağladığından, yaz detokslarının bir numaralı eşlikçisi olmaya aday.
 
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR