Perakende Günleri'nde kahve ondan soruldu

Yenilikçi ürünleriyle elektrikli ev aletleri sektörünün önde gelen markalarından olan Fakir Hausgeräte, Perakende Günleri’nde iki stantla yer alırken ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.110 kez
Yayın Tarihi: 16.12.2019 Pazartesi 11:15:58
PAYLAŞ

Fakir Hausgeräte, bu yıl 19. kez perakende sektörünün önemli markalarını bir araya getiren Perakende Günleri etkinliğinde Türk kahvesi ve dünya kahveleri stantlarıyla misafirlerini ağırladı.

Fakir Hausgeräte’nin hem evlere hem de HORECA sektörüne hitap eden profesyonel kahve makinelerinin yer aldığı her iki stantta da ziyaretçilere ikram edilen aromalı kahveler büyük beğeni topladı.

Fakir Hausgeräte’nin Türk kahvesi standında Fakir Kaave Dual Pro, Kaave Uno Pro ve tekli Kaave Türk kahvesi makineleri yer alırken, dünya kahveleri standında Fakir Profi Serisi’nde yer alan Aroma Master, Aroma Solo, Coffee Rest ve Babila profesyonel kahve makineleri yer aldı.

Bol köpüklü Türk kahveleri, dünyanın en ünlü kahveleri ve leziz ikramlar, Fakir Hausgeräte stantlarını ziyaret eden misafirlerin damaklarında iz bıraktı.

Kaynak: https://coffee.digital


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR