Ömür boyu desen garantisi

Porselen sektörünün öncü markası Porland, sır altı ve sır içi teknik ile ürettiği ürünleri için 1996 yılından bu yana Ömür Boyu Desen Çıkmama garantisi veriyor. Formülü kendine ait özgün üretim yöntemleriyle ürettiği, Porland Ömürlük Desen Garantisi’ne sahip ürünlerin renkleri ve desenleri solmuyor, aşınmıyor ve ilk günkü gibi kalarak ömürlük kullanım sağlıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.379 kez
Yayın Tarihi: 12.08.2020 Çarşamba 16:26:43
PAYLAŞ

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, 1996 yılında bir ilke imza atarak geliştirdiği “Ömür boyu desen çıkmama garantisi” ile geniş ürün yelpazesi sunuyor. Sır içi ve sır altı üretim tekniği ile ürettiği koleksiyon ürünlerini 24 yıldır kullanıcılarıyla buluşturan marka, porselenin zamansız ruhunu renk ve desenlerine de yansıtıyor.

Sır’ın içine ve altına gömülen desenler ömür boyu canlı kalıyor

Porselen, yüzde 100 pekişmiş yapısı ile su emmiyor, çatlamıyor, çizilmiyor ve bu sayede hiçbir sıvı, kir, mikrop veya benzeri zararlı maddeyi barındırmıyor. Porland’ın bin bir emek ile işlediği porselen ürünleri, ömür boyu desen çıkmama garantisi ile 1996 yılından bu yana sevenleriyle buluşuyor.

Yüksek ısıda fırınlanan bu özel ürünler, Porland’ın özgün uygulama teknikleriyle porselene parlaklığını veren camsı yüzeyin yani sır’ın tamamen içine gömülüyor ve ömür boyu renk ve desenlerin aynı görünümde kalmasını sağlıyor.  Ömür boyu desen çıkmama garantisi altındaki ürünler bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

  

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR