Nestlé Professional’dan iki yeni çözüm

Nestlé Professional, ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için “toplam kahve çözümleri sağlayıcısı” olmak hedefiyle portföyünü güçlendirerek, filtre kahve kategorisine giriş yaptı. Yeni Nestlé Bonka ve Brasilia ürünlerini ilk kez kahve sektörü oyuncularının buluşma noktası Coffex İstanbul’da tanıtan Nestlé Professional, “daha fazlasını mümkün kılan” yaratıcı, kârlı ve yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarına büyüme yolculuklarında ilham vermeye devam ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.208 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2019 Perşembe 14:07:11
PAYLAŞ

Nestlé kahve uzmanlığıyla orta profilde özenle kavrulmuş ve standart boyutta öğütülmüş kahve çekirdeklerinin harmanını sunan BONKA ve BRASILIA, her bardakta aynı tadı, rengi ve berraklığı veriyor. İlk yudumdan itibaren ağzı kaplayan, yüksek gövdeli kahve lezzeti ile vakumlu ambalajı sayesinde uzun süre taze kalan muhteşem kahve aroması, BONKA ve BRASILIA’yı öne çıkaran diğer özellikler olarak dikkat çekiyor.
Güne lezzetli bir başlangıç yapmanızı sağlayan Nestlé Bonka, yoğun kahve tadı ve kokusu ile öne çıkıyor. BONKA’nın güçlü tadı, içtikten sonra uzun süre hissediliyor.

Keyifli anlarınıza eşlik eden Nestlé Brasilia, Asya ve Orta Amerika kahve çekirdekleri harmanından oluşan içeriği ve yoğun lezzeti ile aromatik kahve tadı sunuyor. 

Nestlé Professional’ın her iki ürünü de filtre kahve makinesi çeşitleri, french press ve 3. nesil demleme ekipmanları ile demlemeye uygun. “Daha Fazlasını Mümkün Kılan” yaratıcı, kârlı ve yenilikçi çözümleriyle iş ortaklarının büyümelerine ilham veren Nestlé Professional, kahve konusundaki uzmanlığı ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR