LAV'dan Renkli Saklama Kapları

Rengârenk sofraların vazgeçilmez ismi LAV, şık duruşu ve renkli kapak alternatifi sayesinde Doğanın Seslenişi Saklama Kapları ile sofralarınıza sonbaharda da renk katmaya devam edecek.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.590 kez
Yayın Tarihi: 08.09.2020 Salı 16:13:36
PAYLAŞ

Renkli duyguları hayatın her anına yansıtan LAV, kendine has tasarımı ve renkli kapaklarıyla Doğanın Seslenişi Saklama Kapları sayesinde evde hazırladığınız sağlıklı atıştırmalıkları ve öğünleri kolaylıkla servis edebileceğiniz bir ürün. Geniş alanı ile sonbaharınıza renk katacak Doğanın Seslenişi Saklama Kapları, kolay taşınabilen kompakt tasarımı ve tasarımda yer alan doğa figürleriyle hafta sonu yapacağınız kaçamaklarınızın vazgeçilmezi olacak. Doğanın Seslenişi Saklama Kapları, dilediğiniz atıştırmalıkları yanınızda kolayca taşıyabilecek, doğada geçireceğiniz eğlenceli anlara ortak olacak.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden izole bir şekilde hafta sonu yapacağız küçük tatillerin vazgeçilmez parçalarından olacak Doğanın Seslenişi Saklama Kapları, doğada sağlıklı şekilde vakit geçirirken tadacağınız keyifli atıştırmalıklarınızı da sağlıklı şekilde koruyor. Doğayla ve sonbaharın tonları ile ahenk içindeki Doğanın Seslenişi Saklama Kapları, okulların açılmasıyla birlikte çocukların da eğlenebileceği, keyifli öğünler sunuyor.

 

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR