Komili'nin kalite ve lezzet geleneğine bir ödül daha!

Komili, 2020 Natürel Sızma Zeytinyağı Yarışması “Hafif Meyvemsilik” kategorisinde, Uluslararası Zeytin Konseyi IOC- UZZK Türkiye tarafından “birincilik” ödülüne layık görüldü!
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.815 kez
Yayın Tarihi: 14.07.2020 Salı 19:38:50
PAYLAŞ

Türkiye’nin en iyi zeytinyağlarının ödüllendirildiği “Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması” sonuçları açıklandı.  Bu yıl dördüncüsü düzenlenen IOC-UZZK TÜRKİYE 2020 “Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması”’nın ödül töreni 10 Temmuz Cuma günü İzmir’de gerçekleşti.

Zeytin ağaçlarından başlayan 141 yıldır devam eden bu sayede her aşamada kalite ve kontrole verdiği önem ile tüketicisine en iyi zeytinyağını sunan Komili, 2020 Natürel Zeytinyağı Yarışması “Hafif Meyvemsilik” kategorisinde, Uluslararası Zeytin Konseyi IOC- UZZK Türkiye tarafından “birincilik” ödülüne layık görüldü.

Ayvalık’ın güneşi, denizi ve rüzgarı ile olgunlaşmış zeytinlerinin enfes lezzetini her damlasında hissettiren Komili’nin sınırlı sayıdaki, çok özel tat değerlerine sahip Komili Gurme Zeytinyağı, yakında tüketicilerle buluşacak.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR