Kaya Çiftliği ile güne formda başlangıç

Okul döneminde çocukların yeterli ve dengeli beslenmesi için güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlamak fazlasıyla önemli. Kahvaltıya dair her şeyi sofralara getiren Kaya Çiftliği, vücudun gereksinim duyduğu en önemli besin kaynaklarını zengin seçeneklerle kahvaltı sofralarına taşıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.343 kez
Yayın Tarihi: 12.08.2020 Çarşamba 16:15:17
PAYLAŞ

Büyümeye yardımcı bir kahvaltının olmazsa olmazları

Gece boyunca aç kalan vücudumuz, güne hazırlanmak ve ihtiyacı olan enerjiyi karşılamak için besleyici bir kahvaltıyı hak ediyor. Kahvaltı, büyüme açısından son derece önemli olduğu kadar sağlıklı yaşamın da olmazsa olmazlarından. Okul günlerinde kahvaltının geçiştirilmemesi ise hem zihinsel faaliyetler hem de yeterli enerjiye sahip olmak için son derece önemli.

Üretimini Edirne’de yaparak ürünlerini, Türkiye genelindeki 111 zincir mağazasıyla ve İstanbul’da biTIKTA uygulaması ile tüketicilerle buluşturan Kaya Çiftliği, zengin kahvaltı çeşitleriyle okul günlerine sağlıklı başlamak isteyenlerin yanında.

Zengin peynir çeşitleri

Türk kahvaltı geleneğinin vazgeçilmezlerinden peyniri zengin seçenekler ile sunan Kaya Çiftliği'nin ürün gamında 140 çeşit peynir yer alıyor. Helal Gıda, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip peynir çeşitleri arasında yumuşak-sert-yağlı-yağsız klasik beyaz peynirden, Ekstra Ezine klasik beyaz peynire, çeçil peynirinden mozzarella peynirine, kızartmalık peynirden dil peynirine kadar her damak tadına uygun ürünler bulunuyor.

Yöresel ürünler

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde üretilen yöresel lezzetleri de satışa sunan Kaya Çiftliği mağazalarında Erzurum Göğermiş peynirinden İsli Çerkez peynirine, Antep peynirinden, Mihaliç peynirine ve topak köy tereyağına kadar zengin seçenekler yer alıyor.

  

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR