Karadutun özgün lezzetini tatmak ister misiniz?

Kahve Dünyası, tatlı ve ekşiyi buluşturan kendine özgü bir tada sahip karadutu el yapımı dondurmasıyla buluşturdu, ortaya tadı damaklarda kalan bir lezzet çıktı! Yalnızca 1 - 30 Eylül tarihleri arasında satışa sunulan Karadutlu Dondurma, ferahlamanın en leziz, doğal ve keyifli halini yaşatıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.330 kez
Yayın Tarihi: 02.09.2019 Pazartesi 16:37:18
PAYLAŞ

Rengiyle kokusuyla tatlı ve ekşiyi buluşturan kendine özgü tadıyla karadut, meyve severler için yeri çok özel bir lezzet. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan kaynağı olan karadut, zengin vitamin, mineral içeriğiyle vücuda sayısız fayda sağlıyor. “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, tam mevsiminde toplanmış karadutları el yapımı dondurmasıyla bir araya getirerek tadına doyum olmayan Karadutlu Dondurma hazırladı. Lezzetinin sırrı doğal ve taze içeriğinde saklı Karadutlu Dondurma, tam yağlı inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, yağsız süt tozu ve mevsiminde toplanmış karadutlar ile dondurma keyfini zirveye taşıyor. 

Özel ısı korumalı kutuda erimeyen dondurma!
Endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırlanan Karadutlu Dondurma yalnızca 1 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tüm Kahve Dünyası mağazalarında dondurma severlerin beğenisine sunuluyor. Özel ısı korumalı kutu içinde kiloluk olarak da alınabilen dondurma, bir buçuk saate kadar erimeden dayanarak bu lezzeti evlere ve iş yerlerine taşımaya olanak tanıyor. 

Tüm çeşitlere yakışan lezzet
Kahve Dünyası dondurmaları; bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, kaymaklı, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli olarak sıralanıyor. Yıl boyunca sunulan çeşitler, Karadutlu Dondurma ile de eşsiz bir uyum yakalıyor.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR