Kahve Tutkunları ve Profesyonelleri 3. buluşması

“İşinizi ve Keyfinizi Büyütün” sloganıyla start alan Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı, 15-18 Eylül 20201 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde kapılarını 3.defa ziyarete açacak. ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz.Ltd.Şti tarafından düzenlenecek Fuar’a bu yıl 100 civarında firma ve 500’den fazla markanın katılımı bekleniyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 852 kez
Yayın Tarihi: 14.09.2021 Salı 14:41:22
PAYLAŞ

Coffex İstanbul Fuarı, Türkiye’de Kahve endüstrisi ve bu endüstriyi destekleyen paydaş ürünler konusunda yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliği taşıyor. Kahve profesyonellerinin ve kahve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla beklediği fuar kahve tutkunlarını bir araya getirirken birçok etkinliklerde fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacaktır. Fuarda Profesyonel kahve makinaları, Coffee Shoplar, 3.Dalga Kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar, Kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, Coffee shoplar, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları, çikolata ve kakao sektörü. Ülkeler, butik çay ve tasarımcılar bulunuyor.3. defa düzenlenecek olan Coffex İstanbul ulusal ve uluslararası kahve endüstrisi ve yan ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. Ltd Şti. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Niyazi Coşkunsoy, “Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarımız projenin tanıtımına başladığımız ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2012 yılından itibaren projesine hazırlık yaptığımız bu fuar için Kahve ile ilgili Dünya’da 12 farklı fuar ve organizasyon ziyaret ettik. Global ticaret için körfez ülkelerinin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbeycan ile Avrupa’nın diğer ülkeleri ve Kahve endüstrisinin başını çektiği tüm ülkelere fuarın duyurusunu yaptık. Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini Coffex İstanbul’da yerli ve yabancı misafirlerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atıldı. 2021 yılında ve önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliği ve fuara katılım konusunda artışı bir adım daha öteye taşıyarak, yine katılımcı ve ziyaretçilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal bir iş, tanıtım ve ticaret platformu sunuyoruz” dedi.Coffex İstanbul 2021, düzenlediği etkinliklerle de ziyaretçi ve katılımcılarının ilgi odağı oldu…

2021 Coffex İstanbul Fuarı’nda kahve  tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere ev sahipliği yapacak, Coffex deneyim alanında firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunulacak, Kahve endüstrisinde sponsorların desteklediği kahvenin marka konferansı Coffex Creative kapsamında  duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin seminerleri, panelleri, sunumları, sohbetlerinin yanı sıra inovasyon, 3. nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile bir iş konferansı ve başarı platformu olarak devam edecektir.Coffex Akademi alanlarında yer alacak Kahve, kavurma ve barista akademileri ile eğitim, workshop ve tadım etkinlikleri, Espresso, Türk kahvesi, kakao, çikolata konularında workshoplar, tadımlar kahve tutkunlarının keyfini geliştirecektir.

Firmaların çeşitli lansmanları ve etkinlikleri Coffex İstanbul 2021’de katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olacaktır.

Coffex İstanbul artan ilgi ve katılımla büyüyerek bu yılda ülkemiz ve yurt dışından 25.000 ziyaretçi ağırlaması beklenmektedir.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR