İngiltere’nin 1 Numaralı Kahve Zinciri Türkiye’de

Perakende sektöründe yeniliğin öncüsü Boyner, art arda yenilik haberleri vermeye devam ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.195 kez
Yayın Tarihi: 28.09.2021 Salı 12:54:08
PAYLAŞ

Kısa bir süre önce Cadde’de teknoloji, sanat, sürdürülebilirlik, spor ve deneyimi bir araya getirdiği yeni mağazası Boyner Cadde’yi hayata geçiren Boyner, şimdi de global kahve zinciri Costa Coffee’yi Türkiye’ye getireceğini duyurdu. 

Boyner, Costa Coffee zincirinin ilkini Boyner Cadde’de Kasım ayı sonunda kahve severlerle buluşturacak. 2022 yılında İstanbul’da, takip eden yıllarda diğer şehirlere yayılarak büyüyecek olan Costa Coffee, Türkiye kahve sektöründe enfes aroması ve özel kahveleri ile kendine has bir hayran kitlesi yaratacak.

İlk şubesi Londra’da açılan ve bu sene 50. yılını kutlayan Costa Coffee; Sergio & Bruno Costa kardeşlerin 112 kez denemeden sonra elde ettiği özel karışım “Mocha Italya” aromasına sahip, %100’ü Yağmur Ormanları Birliği Sertifikası (Rainforest Alliance Certificate) olan özenle seçilmiş kahve çekirdeklerini kendine has reçeteleri ile sunarak her yıl İngiltere’nin en sevilen kahve zinciri seçiliyor. 

32 ülkede 4000’i aşkın kahve dükkanıyla faaliyet gösteren Costa Coffee, Türk kahve severlerle buluşmak için Boyner ile Türkiye’ye geliyor.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR