Hotel & Marine Uzmanlar Zirvesi

26 Ağustos 2020 tarihinde Yiyecek & İçecek endüstrisinin fikir liderleri, RATIONAL tarafından başlatılan “Yeni Konukseverlik” adı altında ilk dijital Uzman Zirvesi için toplanacak. İnovatif dijitalleşme ve sürdürebilirlik zirvede tartışılacak kilit konu olacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.207 kez
Yayın Tarihi: 06.08.2020 Perşembe 13:42:39
PAYLAŞ

Üst düzey konuşmacılar sadece bilgilerini paylaşmakla kalmayacak, sunumlarından sonra sanal bir forumda tartışma ve sorulara da açık olacaklar. Ayrıca katılımcılar karşılıklı diyologlar gerçekleştirecek ve daha sonraki bir tarih için randevu alma imkanına da sahip olacaklar. RATIONAL Kıdemli Uluslararası Kurumsal Müşteriler Direktörü Nicolas Makowski etkinlik kavramını  “Alışılmadık zamanlar, olağan dışı faaliyetler gerektiriyor” diye tarif ediyor. Konferans dijital bir platformada gerçekleştirilecek olmasına rağmen, klasik bir ticaret fuarına benzer şekilde –sunumlara, ürün tanıtımlarına, bilgi alışverişine ve yeni bağlantılar oluşturmaya olanak tanıyacak. Makowski, “Dünyanın her yerinden müşterilere katılma fırsatı vermek adına etkinliği iki farklı zamanda yapacağız. Dijital ön hazırlıkların avantajı, hiçbir kısıtlamamızın olmaması ve dünya çapında katılımın mümkün olmasıdır.” diyor. Uluslararası zaman farkından kaynaklanabilecek sıkıntı yaşamamak için, Uzman Zirvesi her biri yaklaşık üç saat süren iki farklı zaman diliminde gerçekleşecek. Herbir etkinlik aynı içerikten oluşacak ve aynı konuşmacılara sahip olacak. İlgilenenler hemen ücretsiz kayıt yaptırabilirler: expert-summit.com.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR