Her yudumda yeni bir çay deneyimi

Lipton soğuk demleme çayların BigChefs menüsünde yer alması Tarabya BigChefs’te yaza merhaba partisiyle kutlandı. Onur Baştürk moderatörlüğünde Çayın Karadeniz Yolculuğunu #Konuşalım Artık etkinliği düzenlendi. 
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.397 kez
Yayın Tarihi: 19.06.2019 Çarşamba 11:20:44
PAYLAŞ

Unilever Food Solutions ve BigChefs, Türk kültürünün önemli bir parçası olan çayı yeni geliştirdiği soğuk çay reçeteleri ile sıcak yaz günlerinde tüketicilere farklı bir deneyim sunmak üzere bir iş birliği gerçekleştirdi. Yaz menüsünde, Lipton’un eşsiz çay harmanlarını kullanarak hazırladığı yeni soğuk çay serisine yer veren Big Chefs, bu iş ortaklığı ile çayda soğuk demleme akımına da öncülük ediyor. 

Ananas, portakal, kavun, frambuaz, lime, Hindistan cevizi gibi meyvelerin farklı çay harmanları ile buluştuğu yeni Lipton Soğuk Demleme Çaylar, davetlilere her yudumda yeni bir heyecan yaşattı.

Lipton soğuk demleme çayların BigChefs menüsünde yer almasının kutlandığı partide UFS Pazarlama Direktörü Nihan Kayı yaptığı hoş geldiniz konuşmasında, çayın Türk kültüründeki önemine değinirken, çayın Karadeniz’den yolculuğunu konuşalım artık dedi. BigChefs CEO’su Cenk Akın ise “Sıcak çay harareti alır” diyenlere karşı soğuk çayı tercih edenlerin bu yaz vazgeçilmez adresinin BigChefs şubeleri olacağını söyledi. 

Etkinlik devamında ise Rize Nordic otel sahibi Bülent Saraloğlu’nun konuk konuşmacı olarak yer aldığı Onur Baştürk moderatörlüğünde “Çayın Karadeniz Yolculuğu” etkinliğe katılanlarla birlikte keyifli bir sohbetle değerlendirildi.

Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, tüm BigChefs misafirlerini çayın sıra dışı dönüşümünü keşfetmeye davet ediyor.

Unilever Food Solutions her zaman şeflerin yanında…

Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR