Guestinhouse Dubai'de yoğun ilgi gördü

Guestinhouse The Hotel Show Dubai fuarında ziyaretçilerini ağırladı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.153 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2019 Perşembe 13:47:25
PAYLAŞ

Guestinhouse Hotel Supply International,  17-19 Eylül 2019 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’de gerçekleşen The Hotel Show Dubai fuarında ziyaretçileri ile buluştu. Otel açılış ve yenileme projelerinde uzmanlaşan ve geniş ürün gamı ile dikkatleri üzerine çeken Guestinhouse, birbirinden özel ve fonksiyonel ürünlerini Dubai’deki standında başarıyla sergileyerek ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Turizm sektörünün dünya çapında önde gelen Avrupa ve Amerikan markalarının distribütörü olan Guestinhouse; misafir odası, banyo, kat hizmetleri, genel alanlar, konferans salonu,  yiyecek-içecek gibi farklı bölümlerin ihtiyaçlarını karşılayacak çok kapsamlı ve çeşitli ürünleri portföyünde barındırıyor. Müşterilerine proje bazlı çözümler sunan firma, otelcilik sektöründe her biri kendi alanında lider olan Bentley, Indel B, Wanzl, Starmix, Heute, Craster, Crown International, Foundations, Waterbury, Mobile-Pack, Rosenthal, Paderno, Sambonet, Luigi Bormioli, Sico, KSI, Sola, Corby Hall, Scanbox ve Jacob Jensen gibi seçkin markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Guestinhouse ürünleri, firmanın Kadıköy, İstanbul showroomunda sergileniyor.  Ayrıca firmanın internet sitesinden de Guestinhouse ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak mümkün. 

http://www.guestinhouse.com

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR