Golf Dondurma Getir'le dilediğiniz yere geliyor

Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan dondurma markası Golf Dondurma, kullanıcılarına dakikalar içinde mutluluk taşıyan Getir ile anlaştı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.259 kez
Yayın Tarihi: 10.07.2020 Cuma 16:37:07
PAYLAŞ

Anlaşma ile Golf Dondurma’nın Bravo, Royal, Maraşım, Roko ve Woopie ürünleri ile Golf tarafından dağıtılan Mars Grubu’nun Snickers, Bounty, Twix ve Mars ürünleri Getir üzerinden sipariş edilebilecek. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Bodrum’da dondurma severlerin beğenisine sunulan Golf Dondurma ve Mars ürünleri, haftanın 7 günü, gece gündüz, dakikalar içinde Getir kullanıcılarının diledikleri yere ulaşacak.

Pandemi ile birlikte artan online sipariş taleplerine cevap verebilmek adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Golf Dondurma Ticaret Direktörü Taner Çakır; “Yıl boyu aktif bir marka oluşturmaya çalışıyoruz. Pandemi sonrası artan online talebe cevap verebilmek için Getir’de de olmamız gerektiğini düşündük ve uzun dönemli, sağlıklı, her iki tarafın da faydasına olacak bir iş birliğine imza attık. Platformda Golf markalarının yanı sıra dünyanın en büyük atıştırmalık gruplarından biri olan Mars’ın da dondurma kategorisinin en beğeniler ürünleri de listelenecek” dedi.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR