Gerçek döner lezzeti evinizde...

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet’in döner kategorisi; Yaprak Döner, Karışık Döner ve Kıyma Döner olarak üç seçenekle farklı damak tatlarına hitap ediyor. Güvenilir paketleme ve dondurma yöntemi kullanılarak üretilen döner kategorisi ile tüketicinin aklında soru işareti kalmıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.215 kez
Yayın Tarihi: 27.09.2021 Pazartesi 14:03:42
PAYLAŞ

Çiftliklerde doğal ortamlarından kopmadan, sağlıklı bir şekilde beslenen dana etinden üretilen döner çeşitleri, sağlıklı ve pratik beslenmek isteyen öğrencilerin, çalışma hayatının yorucu ritminde yemek yapmaya fırsat bulamayan çalışanların yemek hazırlamalarına destek olurken aynı zamanda iş hayatının hızlı döngüsündeki ebeveynlerin de büyük yardımcısı oluyor.


 
Türk mutfağı denilince akla ilk gelen lezzetlerden döner, paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet ile gerçek döner lezzeti evlerimizde yerini alıyor. Yaprak Döner, Karışık Döner ve Kıyma Döner olarak üç seçenekle farklı damak tatlarına hitap eden Bonfilet Döner Serisi’nin dana etinden üretilen çeşitleri, ısıtıp servis etmeye hazır olmasının getirdiği kolaylık ve pratiklik ile mutfakta en büyük yardımcınız oluyor. Yarı pişmiş şekilde paketlenen Bonfilet döner çeşitleri, öğrencilerin yoğun ders çalışma temposunda lezzetli ve besleyici birer alternatif olarak sofralarda yer alırken çalışma hayatının yorucu ritminde yemek yapmaya fırsat bulamayan çalışanların da yardımcısı oluyor.


 
Anne ve babaların çocuklarına sunacağı güvenilir bir seçenek olan Bonfilet’in lezzetli döner serisi, spor yapan ve protein destekli beslenmesi gereken spor severlerin öğünlerinin daha pratik ve kaliteli olmasını da sağlıyor. Usta ellerde pişmiş, gerçek döner lezzetiyle Bonfilet Döner Serisi, mutfağınızdaki en lezzetli ve en pratik yardımcınız haline geliyor.


 
Taze ve Güvenilir Sofralar
 
Bonfilet Döner Serisi ürünlerinin ambalajı, gıdaya teması uygun ve en güvenilir plastik türü olan OPP/PE (Polietilen) malzeme ile gıda yönetmeliğine uygun şekilde üretiliyor. Bonfilet; güvenilir, taze ve uygun fiyatlı dönere kolaylıkla ulaşmak isteyenler için bonfilet.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerde bedava kargo ve teslimat gününü seçme fırsatı sunuyor.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR