Geleneksel Lezzet Avşar Karamix Maden Suyu

Türkiye’de üretilen maden sularına yönelik tüketici beklentilerini en iyi düzeyde cevap veren Avşar Doğal Maden Suyu, meyveli mix lezzetleriyle içecek sektörünü ilklerle tanıştırıyor. Doyumsuz bir lezzet olan Avşar Karamix Maden Suyu, tadını turunçgillerin birleşiminden gelen özel bir formülle sunarken içeriğindeki minerallerle sağlığınızı da destekliyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 6.236 kez
Yayın Tarihi: 23.09.2020 Çarşamba 17:05:25
PAYLAŞ

Avşar Doğal Maden Suyu, Afyonkarahisar’ın şifalı yer altı rezervlerinden elde ettiği mineralli suları birbirinden farklı meyve aromalarıyla bütünleştirerek sağlık ve lezzet kaynağı olmayı sürdürüyor.  
Her yudumda daha iyi hisset!
Yağ oranı sıfır, şeker oranı düşük, mineraller açısından ise oldukça zengin bir içerikle üretilen Avşar Karamix Maden Suyu, turunçgillerden gelen özel lezzetiyle damağınızda tatlı bir his bırakıyor. Karamix Maden Suyu, tadını son derece sağlıklı bir formülle sunarken günün her saatinde rahatlıkla tüketilebiliyor.  
Yüksek mineral oranları nedeniyle Zengin Mineralli Su olarak nitelendirilen Avşar Maden Suyu ürünleri;  mineral muhteviyatındaki 2.300 mg/lt Bikarbonat, 756,3 mg/lt Sodyum, 80,1 mg/ lt Klorür, 53,8 mg/lt Kalsiyum ve 96,3 mg/lt Potasyum ile Türkiye’de üretilen maden sularının içinde en yüksek değerde yer alıyor. Sade maden suyu dışında ürün portföyü 13 çeşit meyve aromalı maden suyundan oluşan Avşar’ın Karamix’i tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde temin edilebiliyor. 

 
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR