Gastrotalks serisi Ender Saraç ile başladı

Gastronomi Turizmi Derneği tarafından organize edilen KANAAT ÖNDERLERİ konuşuyor temalı yemekli etkinlik olan Gastrotalks yeni sezon ilk konuğu ENDER SARAÇ gelen misafirleri büyüledi.
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.036 kez
Yayın Tarihi: 07.12.2021 Salı 16:15:50
PAYLAŞ

GTD Ülkemizin değerlerini ön plana çıkartmak, Yurtdışından ülkemize döviz kazandırıcı hizmet olarak Gastronomi Turizmi önemini arttırmak -farkındalık amaçlı düzenlediği Gastrotalks yemekleri ilki Feriye sarayında konuk konuşmacı Ender Saraç oldu. 

Ender Saraç ile Gastrotalks yemeğinde T.C.TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Akparti Milletvekili Belma Satır, Türsab Genel Sekreteri Melike Ertekin gibi isimler de dinleyici olarak katıldı. İnteraktif bir şekilde ilerleyen yemekli toplantıda ülkemizin değerlerini hatırlatmak için Ender Saraç tarafından hazırlanan ve Feriye'nin şefi tarafından uygulanan çok özel bir menü hazırlandı. 

Hem sağlıklı hem de lezzetli olmasına dikkat edilen özenle hazırlanan bu menüdeki uygulama başarısı için Feriye'nin şefine GTD özel ödül verdi. 

Gastrotalks etkinlğinde sınırlı sayıda vip misafire hizmet verilen bu organizasyonda Beyin -Bağırsak ilişkisi -Sofra Adabı -Sağlıklı yiyecekler ve ülkemizin değerleri -Anadolu topraklarındaki endemik bitkiler -Baharatlar -Çin ve Peru mutfak kültürleri -Ülkemizin Obezite sorunu -Çocuk beslenmesi ve Gastronomi -Turizm ve Gastronomi ilişkisi gibi konular aktarıldı. 

Dolu dolu geçen basının çok ilgi gösterdiği toplantıda aile fotoğrafı ile son buldu. 


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR