Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları devam ediyor

Tasarımcıları dostları ile bir araya getiren Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nın yeni konuğu Zoom TPU ekibi oldu. Mutfağı ve birlikte vakit geçirmeyi bir öncelik olarak gören lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, tasarım ve gastronomi dünyasının önde gelen isimlerini yakın dostları ile Gaggenau Showroom’da özel bir yemekte ağırlamaya devam ediyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 3.968 kez
Yayın Tarihi: 01.09.2020 Salı 17:31:51
PAYLAŞ

Misafirlere lüks bir ev deneyimi yaşatan Gaggenau Sapphire Showroom’da keyifli bir sohbetle başlayan Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları Şef Eren Erdem ev sahipliğinde Zoom TPU Kurucu Ortakları Mimar Levent Çırpıcı ve İç Mimar Atilla Kuzu ile bir araya getirdi. “Yeni lüks dostlarla bir arada olmak” düşüncesinden yola çıkan Gaggenau, Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları ile lezzetli sohbet serisinin ikincisi gerçekleştirildi.

Evde kalmak bir lüks müydü?

İki ortak ve yakın arkadaş, Eren Erdem’in buharlı fırında ve teppan yaki ızgarada hazırladığı lezzet dolu menüsü eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Evde kalmak lüks mü sorusu etrafında şekillenen ve “Tasarım bir lüks mü?” önermesi ile başlayan sohbet, sağlıklı yaşamak kadar tasarımla birlikte yaşamanın da herkesin hakkı olduğu fikri üzerine şekillendi. Evde oldukları süre boyunca kendileriyle baş başa kalmanın bir lüks olduğunu belirten ikili, hayatın herkes için aynı anda durmasıyla kendilerini besleyecek çok şey keşfetmiş olmanın keyfini yaşadıklarını dile getirdiler.

Deneyimleri üzerinden geleceğin tasarım ve mutfağına dair fikirlerini paylaşan İç Mimar Atilla Kuzu ve Mimar Levent Çırpıcı; geleceğin yaşama alanlarının büyük bir mutfaktan ibaret olacağını ve tüm yaşamsal ihtiyaçlarının (kitap okumak, dostlarla bir arada olmak, sohbet etmek, televizyon seyretmek, uyumak gibi) mutfakta çözülebileceğinin sinyallerini verdi. Yemeğin ardından Gaggenau Showroom’da bir tur yaparak markanın 337 yıllık mirasını yakından tanıma şansı eldi ettiler.
 
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR