Ekmek Tekneniz artık sigortalı

Generali Sigorta, sunduğu esnek teminat paketleri ile işletmenin bütçesine ve ihtiyacına göre güvence sağlayan "Ekmek Teknem Sigortası" ürününü gıda sektöründeki KOBİ ve Esnaflar ile buluşturuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.756 kez
Yayın Tarihi: 02.12.2019 Pazartesi 11:14:59
PAYLAŞ

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta’nın yeni işyeri ürünü “Ekmek Teknem Sigortası”, gıda sektörüne hizmet sunan KOBİ ve esnafların müşteriler, çalışanlar, makineler, elektronik cihazlar ve hatta işletme kârlarına dair endişelerini ortadan kaldırıyor. Türk sigortacılık sektöründe ilk olma özelliği taşıyan, her KOBİ’nin ve esnafın ihtiyaç duyduğu esneklik esasına göre tasarlanan Ekmek Teknem; gıda sektöründeki KOBİ’lerin ve esnafların kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dâhilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğuna da son veriyor. Hızlı ve zahmetsizce poliçe düzenleyebilme imkânı sunan Ekmek Teknem; yangın, hırsızlık ve doğal afetler gibi birçok temel teminata ek olarak, sigortalıların standart paket seçmeleri halinde stoktaki sezonsal artışlar, işyeri önünde oluşan hasarlar, açık alandaki emtea gibi risklere karşı gıda sektöründe hizmet sunan KOBİ ve esnafların yanında yer alıyor. Ekmek Teknem, sigortalıların Gold paket tercih etmeleri halinde ise gıda zehirlenmesine bağlı tedavi masrafları, catering hizmetleri ve ürün nakliye sorumluluk gibi risklere karşı da koruma sağlıyor.

Sigortacılık sektöründe bir ilk

Türk sigortacılık sektöründe ilk olma özelliği taşıyan modüler işyeri sigorta ürünü “Ekmek Teknem Sigortası”; yüksek olasılıklı risklere karşı 7/24 yardım hizmetleri ile geniş kapsamlı Temel Koruma Paketi, işletmenin faaliyeti bünyesinde taraf olabileceği sorumluluk risklerini güvence altına alan İşletme Sorumluluk Paketi, işletmenin finansal devamlılığını sağlamak üzere güvence sağlayan İşletme Koruma Paketi ve gıda sektörüne özel sunulan teminatlardan oluşuyor. Generali’nin yeni ürünü, yardım hizmetleri ile gıda sektöründeki KOBİ ve Esnaflar için zengin ve nitelikli geniş asistans hizmetleri de sağlıyor.


 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR