Dünya Kahve Günü’nde LAV Roma...

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla hayatın her anına keyif katan LAV, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü modern, yalın ve şık tasarımıyla öne çıkan Roma Fincan ve Roma Espresso Seti ile kutluyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 4.054 kez
Yayın Tarihi: 23.09.2020 Çarşamba 17:09:05
PAYLAŞ

Kimi zaman güne başlarken bize eşlik ediyor, kimi zaman nefes alıp bir mola vermek istediğimiz anlara… Keyifli sohbetler onsuz olmuyor. Her yudumda ayrı bir keyif veren kahve, onlarca çeşidi, farklı sunumlarıyla dünyanın en sevilen içeceklerinin başında geliyor. Hayattaki hiçbir anı kaçırmak istemeyenlerin markası LAV, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde kahve keyfinizi taçlandırmak için Roma Fincan ve Roma Espresso Seti ile yalınlığın şıklığını gözler önüne seriyor.

Modern ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Roma Fincan ve Roma Espresso Seti, ister sütlü ister sade tüketin, kahvenizi en mükemmel haliyle sunmanıza imkan veriyor. Roma Fincan ve Roma Espresso Seti, yalın tasarımı sayesinde kahvenin yanı sıra farklı içecekler ve ikramlar için de kullanılabiliyor.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR