Dünya çapında ödül Porland'a

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, sektörün en önemli fuarlarından biri olan Maison&Objet Paris Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu sene de yeni koleksiyonları, konsept fuar standı ve GIA Ödülü ile adından söz ettiriyor ve en prestijli holde yerini alıyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.044 kez
Yayın Tarihi: 23.08.2019 Cuma 13:18:59
PAYLAŞ

Dünyaca ünlü markaların katılacağı fuarda yerli üretim, yeni sezon ürün ve koleksiyonlarını tanıtmak, yeni ve güçlü iş birliklerine imza atmak üzere hazırlanan Porland, 06-10 Eylül 2019 tarihleri arasında zengin ürün gamı ve alanında uzman ekibi ile fuarın en prestijli bölümü olan Hall 3’de E-108-F107 standında yer alacak. 

Kendi alanlarında öncü olan firmaların katıldığı, gelecek tasarım trendlerinin sergilendiği, 60’dan fazla ülkeden, 3.000’den fazla tasarımcının çok özel koleksiyonlarını tanıttığı Maison&Objet Paris Fuarı’nda; ilham veren, yaratıcı ve trend belirleyici koleksiyonlarıyla Porland, bu yıl da göz kamaştıracak. 

Dreamy, Illusion, Night Magic, Botanical, Grazia Seasons, Urban Safari, Cortot, Chopin ve yenilikçi koleksiyonlardan Reaktif Sırlı Ürünler Serisi’nin yanı sıra Morocco, Grazia, Posh, Cosmos gibi her biri imza koleksiyon niteliğinde olan tasarımların sergileneceği Porland Standı’nda ayrıca, çok önemli 2 ödül de sergileniyor olacak. International Housewares Association (IHA) tarafından düzenlenen, 30 ülkenin yarıştığı perakende sektöründeki genel mükemmellik ödülü olan Küresel İnovasyon Ödülü (Global Innovation Awards) ile birlikte, sadece 5 ülkenin ödüle layık görüldüğü Global Honoree 2019 Ödülü’nü de sergileme fırsatı bulacak. 

Porland, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya pazarlarının aranılan ve takip edilen markası olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. İnovatif yaklaşımları ile ürettiği Reaktif Sırlı Ürünler Serisi de bu yıl fuarın en yenilerinden biri olarak katılımcılarla buluşacak.  

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR