DAHA ULAŞILABİLİR GÜVENİLİR KIRMIZI ET

Bir asrı aşkın tecrübesiyle kırmızı et sektörünün en önemli temsilcilerinden Bonfilet’in markalarından Bonet Döner, Beykent Şubesi’ndeki yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor.
Kategori: HABERLER
Okuma: 4.300 kez
Yayın Tarihi: 22.09.2020 Salı 16:46:37
PAYLAŞ

Kırmızı et sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Bonfilet tarafından 2015 yılında kurulan Bonet Döner, yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor. Bonet Döner Beykent Şubesi’ne eklenen kasap bölümü ile tüketicilerin aracısız bir şekilde kırmızı ete ulaşması hedeflenirken müşteriler, seçecekleri etleri dilerlerse pişirterek de satın alabilecekler. Bir asrı aşkın tecrübesiyle tüketiciyi sağlıklı ve güvenilir et ile buluşturan Bonfilet’in “üreticiden direkt tüketiciye” misyonuyla hayata geçirdiği yeni kasap konsepti hakkında açıklamalarda bulunan Bonfilet Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkoyun, güvenilir kırmızı eti daha ulaşılabilir kılmayı amaçladıklarını belirtti.

Üreticiden Direkt Tüketiciye Daha Güvenilir ve Daha Ulaşılabilir Kırmızı Et!

“Bonet Döner restoranlarımızla aynı çatı altında konumlandırdığımız ‘Kasap’ bölümümüz, geleneksel kasaplık faaliyetlerini yaşatmaya çalıştığımız aynı zamanda iç mimarisinden servis şekline kadar modern bir çizginin yansıtıldığı yepyeni bir konsepti temsil ediyor. Müşterilerimize taze et ve et ürünlerimizi 115 yıllık tecrübemizden aldığımız et uzmanlığımız ve uluslararası düzeyde kabul gören üretim şeklimizle sunuyoruz.” ifadelerinde bulunan Hakan Akkoyun, “Bonet Döner’in Beykent Şubesi’nde pilot uygulama olarak başlattığımız yeni konseptimiz ile müşterilerimizin güvenilir kırmızı ete kolay ve aracısız bir şekilde ulaşabilmesini hedefliyoruz.” dedi. Türkiye’de kırmızı et sektörüne birçok ilk kazandırdıklarını vurgulayan Akkoyun, üretici firma olmamızın sorumluluğuyla yüksek kalite standartlarını uygulayarak, hijyenik koşullarda ürettiğimiz et ve et ürünlerimizi, Bonet Döner restoranlarımızda ‘üreticiden direkt tüketiciye’ misyonu ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunacağız.” açıklamasında bulundu.

 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR