BIO KAFFEE duydunuz mu?

Kahve uzmanı Tchibo, yeni BIO KAFFEE ile kahvenin en doğal halini kahve severlerle buluşturuyor. Etiyopya’nın en verimli arazilerinden toplanan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin tüm üretim aşamalarında organik tarım yöntemlerin kullanılması kahvenin doğal lezzetini açığa çıkartıyor. Hafif meyvemsi, aromatik ve doğal kahve tadı sunan BIO KAFFEE, organik ve doğal kahve tutkunlarının yeni gözdesi olacak.
Kategori: HABERLER
Okuma: 2.031 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2020 Cumartesi 19:44:29
PAYLAŞ

Geniş ürün yelpazesi ile farklı kahve lezzetlerini kahve severlere sunan Tchibo, kahvelerine bir yenisini daha ekledi. Etiyopya’nın verimli arazilerinden toplanan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin tüm süreçlerinde organik yöntemlerin kullanılmasıyla hazırlanan yeni BIO KAFFEE, kahvenin özünden gelen doğal tadıyla öne çıkıyor. Hafif meyvemsi ve aromatik lezzetiyle günün her saati keyifle tüketilebilen BIO KAFFEE, tercihlerini organik ve doğaldan yana yapan kahve tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday.

Lezzetin doğasını filtre ya da çekirdek kahve olarak keşfedin
Kahvenin en doğal hali yeni BIO KAFFEE tüm Tchibo mağazaları ve www.tchibo.com.tr internet mağazasında, hem çekirdek hem de filtre kahve seçenekleriyle 250 gramlık paketlerde kahve severlerle buluşuyor.  

Etiketler BIO KAFFEE, Tchibo,
food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR