Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen Türkiye'de

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen’ın Marka Kurucusu ve Executive Şefi Asif Malik, Kayalar Mutfak’ın Genel Müdür Yardımcısı Erol Kaya, Bro’s Burger&Kitchen Şirket Ortağı Nurettin Şevik ev sahipliğinde sektöre iddialı bir giriş yaptı.
Kategori: HABERLER
Okuma: 1.087 kez
Yayın Tarihi: 10.10.2019 Perşembe 13:56:17
PAYLAŞ

Balıkesir’de markaya özel çiftlikte üretilen etlerin Executive Şef Asif Malik önderliğinde ve Şef Mehmet Orkun‘un Türk damak tadına özel reçetesi ile hazırladığı menüde hamburger yanında verilen özel soslu patates ve 3 farklı çeşitte ev yapımı hazırlanan soğuk içecekler de misafirlerden tam not aldı. Açılışa özel hazırlanan 600 hamburger stoğunun 2 saatte tükendiği açılış; sanat, cemiyet ve iş dünyasından seçkin misafirleri ağırladı.

Yeni şube Bağdat Caddesi’nde açılacak
Bu yıl içerisinde Akaretler ile birlikte eş zamanlı olarak Maslak’ta da hizmet vermeye başlayan Bro’s Burger&Kitchen yakında Anadolu Yakası’nda da lezzet severlerle buluşacak. Kayalar Mutfak’ın kalite ve deneyim farkının da yansıdığı  Bro’s Burger&Kitchen’ın lezzetleri ile buluşmak için http://www.brosburgerkitchen.com web sitesinden sipariş verebilir, marka ile ilgili detaylı bilgilere @brosburgerkitchen ve @brosburgerkitchenturkey sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. 
 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR