Alfa Pastacılık Yağları'ndan eğitime tam destek

Alfa Pastacılık Yağları’ndan Eğitime Tam Destek: Gastronomi Sektörü İçin Mesleki İngilizce Kitabı
Kategori: HABERLER
Okuma: 5.101 kez
Yayın Tarihi: 03.12.2021 Cuma 13:16:10
PAYLAŞ

Alfa Pastacılık yağları markası uzun yıllardır üstün kaliteli ürünlerinin başarısının yanı sıra sektöre verdiği hizmetler ile de konuşuluyor.

Yaptıkları akademi özel sektör iş birliklerini farklı platformlarda sürüyor. Hem bugünün ustaları ve şefleri hem de gastronomi bölümü ve meslek okullarında eğitim alan geleceğin ustaları ve şeflerinin yanındaki marka olmaya devam ediyor. Gerek bizzat yüz yüze eğitimlerle gerek uzaktan eğitim versiyonu ile bugüne kadar birçok öğrenci ile bir araya gelen  marka bugünlerde yepyeni bir projenin heyecanı içinde.

Yeme-İçme sektöründeki şefler, ustalar, öğrenciler ve tüm profesyoneller için Alfa Pastacılık Yağları’nın katkılarıyla Necdet Koç’un kaleminden mesleki İngilizce kitabı ''English for Gastronomy Students and Professional Chefs'' çıktı. Alfa Pastacılık Yağları olarak bu kitabın sektöre kazandırılmış olmasından gurur duyan marka, yeniliklere imza atmayı bu proje ile de sürdürüyor. Gıda sektöründeki mesleki İngilizce ile ilgili yeterli kaynak bulunamamasının eksikliğinden yola çıkılarak hazırlanmış bu kitap, sektör çalışanları için altın bir kaynak niteliğindedir.

Kitabı alanlar, içinden çıkan şifre ile kitabın online websitesi üzerinden de ek alıştırmalar yapabilecek, ihtiyaç halinde de bu bilgilere tek tuşla ulaşabilecek.

Gıda sektöründeki tüm çalışanların her türlü ihtiyacı düşünelerek hazırlanmış bu kitapta Alfa Pastacılık yağlarının da tariflerinden oluşan bir bölüm bulunmaktadır.

Kitabı temin etmek isteyenler tüm online kitap satış platformlarından alabilir. 

food time logo

FOOD TIME SOSYAL AĞLARDA

Bizleri sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Hem güncel haberlere hemde dergi içeriğimiz ile ilgili duyurulara ulaşmak için hesaplarımızı beğenip takip edebilirsiniz

YORUMLAR